środa Wrz 22
3
2
1

O firmie

003 Spółka Microtex-Polska powstała w 1999r. jako dystrybutor i wyłączny przedstawiciel firmy Microtex. Specjalizujemy się w sprzedaży tkanin typu: szenil, mono kolor, żakard, gobelin, eko skóra, tkanina stylowa, tkanina strukturalna, taniny gładkie, tkaniny wzorzyste...


Firma posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów na terenie całego kraju. Oferowane tkaniny są najwyższej jakości. Uwzględniamy najmodniejsze trendy istniejące na rynku jak i gusty swoich partnerów.

Współpraca z wiodącymi producentami mebli oraz hurtowniami tkanin na terenie całego kraju pozwala na ciągłe dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb docelowego klienta.

Oferujemy atrakcyjne ceny, korzystne warunki współpracy i ciągłość dostaw. Nasze tkaniny docierają do klienta w ciągu 24 godzin poprzez firmę kurierską.

Jeśli Państwo poszukujecie niezawodnego partnera - proponujemy współpracę.

O firmie

Oferujemy Państwu szeroki wybór tkanin tapicerskich, do produkcji mebli. Proponujemy wiele typów tkanin. Wszystkie oferowane u nas tkaniny występują w wielu gramaturach i bardzo dużej gamie kolorystycznej. W połączeniu z ich wysoka jakością, konkurencyjnymi cenami i ciągłością dostaw zaspakajamy potrzeby setek producentów mebli.

Aktualności

Nowa kolekcja w sprzedaży.
Szukasz pomysłu na odświeżenie swojego wnętrza? Prezentujemy nową kolekcje na twoje meble.

Jesteśmy dostępni na facebooku
Kliknij tutaj.